PLANNING APC 2021

Pianorepetities
Zaterdag 15 mei 2021
 

Wedstrijdverloop zondag 16 mei 2021

Deelnemers die op het inschrijvingsformulier aangegeven hebben gebruik te willen maken van de pianobegeleider voorzien door APC (Nils Van Der Plancken) mogen hem zelf contacteren om een repetitiemoment in te plannen op zaterdag 15 mei 2021

- Afspraak via: nils.vanderplancken@telenet.be

- Locatie: Witte Zaal - Koninklijk Conservatorium Antwerpen 

Dit repetitiemoment is uitsluitend voorzien om werken met pianobegeleiding door te nemen. Het is niet de bedoeling dat deelnemers solowerken doornemen in de zaal. 

De begeleid(st)er van de deelnemer mag plaatsnemen naast de pianobegeleider (op 1,5m met mondmasker) om hem/haar aanwijzingen te geven inzake tempo en opvatting.

Cat. A steeds 20 min op voorhand de kans om in te spelen.

Cat. B steeds 25 min op voorhand de kans om in te spelen.

Deelnemers categorie A

9u00

Elias Cox

  • The devil, Daniel and Duane (T.A. Ukena) – 3:30 

  • Calypso Eclipsed (Roy Burns & Soul Feldstein) – 3:30 

  • Rondo Vivace (Ian Wright) - 3 min 

  • Mazurka - Ian Wright - 2 min

 

9u20

Flore Fierens

  • The Beat is on

  • Mbira song

  • Movement III

 

9u40

Brik Hectors

  • Devil, Douane and Daniel 2:45  

  • Funny B 3:42 

  • Orient Express 4 min

 

10u00

Natan Lacroix

  • Fire - Donald Skoog

  • Swing to Samba - Carlo Willems en Ritual voor drums en piano L. Cauberghs

 

10u20

Noah Ngombo- De Bock

  • III. Toccata (Alfred Reed) 6 min

  • Drumsolo nr. 3 (Carlo Willems) 

  • Warp 7

 

10u40

Kairo Nsongo

  • Salviar

  • Corona

  • Solo 5

  • Steppin' Wolf 

 

11u00

Rube Vaesen

  • Furioso & valse (5 min)

  • Battle (2 min)

 

11u20

Stan Vandenbulcke

  • Furioso and valse in D minor - E. Hatch

  • Cozy’s Power 3 min

  • Recital pieces for Timpani 3 min

 

11u40

Gus Van Dyck

  • Jay Jay

  • Dora and Bootsy

  • The Entertainer

 

12u00

Alek Van Ginderen

  •  Gofra 1:30 met track

  •  Colombia 3 min

  •  Fat cats & Ugly ducks 4 min met track

 

12u20

Tijs Van Gulck

  • spanish dance 4 min

  • on a funky tour 5 min

  • scherzo 2:30 

 

12u40

JasperVastmans

  • Great & Small  5 min

  • Funky Timbales 2 min

  • Funny B 4 min

 

13u00 

Jonathan Vercauteren *UPDATE: Zal niet deelnemen wegens quarantaine.

  • Suite Mexicana 6 min

  • Solo 1 ( Rick Latham ) 2 min

 

13u20

Floore Wijnants

  • Perpetual Commotion (Thomas Brown) - 3 min 

  • Pranayama (Frans De Witte) - 5 min 

  • Scherzo (Mitchell Peters) - 3 min 

13u40

Einde Categorie A

 

14u30

  • Intermezzo  

  • Proclamatie categorie A & prijsuitreiking

 

Deelnemers categorie B

15u00

Nick Bulté

  • Time of my Life - Carlo Willems 8min

  • Ilijas - Nebojsa J. Zivkovic  6:30  

  • Chain Reaction - Jim White met track 2:45

 

15u25

Michiel Delvoie *UPDATE: Zal niet deelnemen wegens schouderblessure.

  • Ghanaia - Matthias Schmitt 7 min

  • Spanish Dance - Kai Stensgaard 5 min

  • Barbarian Dance - W. Henderickt 7 min

 

15u50

Ruth De Maeyer

  • Dance Of The Witches 5:30

  • Unsquare Dance, pauken 3 min

  • Rudimental Regiment 1:15

 

16u15

Sven De Meulemeester

  • Time of my Life: Carlo Willems / Geert Callaert 9 min 

  • Concerto N.2 for vibraphone and percussion ensemble 1) The Roots: Ney Rosauro (8min) 

 

16u40

Mathijs Everts

  • Odessa - Matthew Lorick 5 min 

  • Triplets - Georg Hamilton Green 3:30

  • Asventuras - Alexej Gerassimez 7 min

 

17u05

Daan Kolpa

  • Libertango - Eric Sammut 4:30

  • Undertow - Pete Riley/Andy Staples 4 min

  • The Man In The Brown Suite - Adam Hopper 3 min

 

17u30

Casper Le Compte

  • Land van T. Muramatsu 4 min

  • Hey Dey One van Adam Hopper 2 min

  • T. Coutelier XVIII 2:30

  • Joplin On Wood - Harry Breuer

 

17u55

Jules Neujens

  • Blues for Gilbert 6min

  • Crystal Silence 4min

  • Ritual 6min 

 

18u20

Jasmijn Vandecaetsbeek

  • Liberatorium - Jan Freicher 4 min

  • Concerto for Marimba, deel 1: Greetings - Ney Rosauro 4 min       

  • Trois Pièces pour les Percussions - Alain Bernaud 8 min

 

18u45

Robbert Van de Cloot

  • Rhythm song -Paul Smadbeck 9min      

  • The Winner - Mitch Markovich 3min

  • Drumalia - Koen Wilmaers 6min

 

19u10

Staf Wijckmans

  • Saint Mountain, Florian Poser 11 min

  • Barbarian Dance - Wim Hendrickx 7 min 

 

19u35

Einde categorie B 

 

20u30

  • Intermezzo  

  • Proclamatie categorie B & prijsuitreiking

* Planning onder voorbehoud van wijzigingen. 

* Programma & minutages als doorgegeven bij inschrijving.

* Volgorde gespeelde werken op de wedstrijd te kiezen door de deelnemer.